• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Najciekawsze wpisy:

ogrodzenia elektrycz

Gdy okazujemy się być własnymi szefami oraz prawidłowo nam idzie, ...

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla szereg propozycji, które w łatwy sposób usuną te problemy oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany również w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć założenia, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Polecane:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości życia oraz psychicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje bolączki, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.