• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Najciekawsze wpisy:

ogrodzenia elektrycz

Gdy okazujemy się być własnymi szefami oraz prawidłowo nam idzie, ...

Kiedy pierwsza kawa Senseo pojawiła się rynku, wówczas wywołała wśród społeczeństwa duże poruszenie. Jak to możliwe, że zmielone ziarna kakaowca zamknięte w niewielkiej filtracyjnej torebce, przypominającej herbatę ekspresową, mogą smakować tak samo wyjątkowo, jak te, które mielimy w młynku przed każdym przyrządzeniem kawy? Pierwsza filiżanka espresso przyrządzona w ten oto sposób rozwiała wszelkie wątpliwości i dzisiaj wiele osób nie powróciłoby do klasycznego sposobu parzenia kawy.

Świeżość o każdej porze dnia

Kawa pads, czyli po prostu kawa w saszetkach, to zmielone ziarna kawowca, które „zapakowano” w filtracyjne torebeczki. Dodatkowo, pakowane są one pojedynczo lub zbiorczo w foliowe opakowania, by zapewnić świeżość i aromat kawy przez dłuższy czas. Dzięki temu mamy gwarancję, że nawet zakup większego opakowania przy rzadszym spożywaniu aromatycznego napoju nie wpłynie na utratę jego wyjątkowych właściwości. To spowodowało, że kawa w saszetkach jest doskonałym rozwiązaniem dla domu, biura oraz gastronomii.

Powtarzalność smaku

System Senseo został doskonale przemyślany i stworzony dla prawdziwych perfekcjonistów o wrażliwym zmyśle smaku. Każda saszetka pads zawiera ok. 7 gram zmielonej kawy. Dzięki tej szczególnej precyzji dawkowania zawsze możemy liczyć na ten sam smak, aromat i zapach. Obecnie możemy wybierać spośród różnych rodzajów kawy w saszetkach – różnią się one między sobą walorami smakowymi, a także łagodnością.

Wygoda parzenia

Trzeba pamiętać, że kawa Senseo przeznaczona jest do przygotowywania w specjalnych ekspresach ciśnieniowych, które zostały przystosowane do użytkowania saszetek. Można również kupić odpowiedni adapter z ukształtowanym we właściwy sposób filtrem. Ogromną zaletą systemu Senseo jest wygoda, nie wsypujemy kawy i nie ma konieczności czyszczenia ekspresu, co z pewnością spodoba się osobom, które cenią sobie czystość i wygodę. Kawa pads to także możliwość szybkiego przygotowania porannego kawowego napoju, wystarczy umieścić saszetkę w ekspresie, nacisnąć odpowiedni przycisk i po 30 sekundach możemy rozkoszować się smakiem mocnego espresso bądź też mlecznego latte.

Kawa w saszetkach jest kawą naturalną, stanowi również doskonałą alternatywę dla kawy w kapsułkach. Wśród dostępnych produktów każdy odnajdzie ten swój jedyny i najbardziej pożądany smak – kawa może być mocna i łagodna, a także bezkofeinowa. Dużym zainteresowaniem cieszą się również kawy smakowe, dzięki którym przyrządzimy napój, przypominjący ten z najlepszej kawiarni.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.